top of page

MEKSES MEKANİK

MEKSES MEKANİK 2019 yılında Mustafa BAKIRHAN tarafından mekanik tesisat müteahhitliği yapmak üzere kurulmuş bir mühendislik firmasıdır.

Bu yola çıkarken ki ana prensibimiz, mühendislik bilgi ve birikimlerimizin gerekleri ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, pratik ve optimum fiyat/performans koşullarında doğru işler üretmek ve doğru hizmet sunmaktır.

 

Uzun süre profesyonel olarak önemli projelerde çalışarak elde ettiğimiz birikimi,

gün geçtikte lüksten öte ihtiyaç haline gelen ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın ve mekanik tesisatın tüm alanlarında, her türden yapının projelendirme aşamasından devreye alma noktasına kadar benzer gereksinimlerine cevap vermeyi hedeflemekteyiz.

 

Hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, endüstriyel tesisler, konutlar ve diğer tüm yapılarda şirketimizin garanti ve sorumluluğu altında hizmet vermeyi, ilgili kanun, yönetmelikler ve uluslararası standartlara uygun olarak ekonomik, verimli ve çevreye duyarlı sistemlerin müşterilerimize teslim edilmesini ana politikamız olarak benimsiyoruz. Zamanın değerine inanıyoruz ve taahhütlerimizi varlık sebebimiz sayarak tüm işlerimizi zamanında ve üst düzey kalitede müşterilerimize teslim etmeyi amaçlıyoruz. Gelişen teknoloji ile paralel olarak kendimizi sürekli yenileyerek genç, dinamik ve tecrübeli kadromuz ile müşteri memnuniyeti odaklı projeler üretmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Kurduğumuz mekanik sistemlerin kalitesi ve verimliliğini birinci planda tutarak, sektörümüzün öncü firmalarından olmayı hedefleyen, uzman kadro, takım çalışması ve mutlak başarı prensiplerini hedef almış bir firmayız.

bottom of page